Malwarebytes Chameleon

Bilgisayarınıza Virüs Bulaştıysa Korkmayın!
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.7 MB
  • Version 3.1.7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Malwarebytes
Zaman zaman bilgisayarınıza bulaşan virüs ve zararlı yazılımların bilinen antivirüs  programlarını ve web sitelerini engelleyecek şekilde tasarlandığını tecrübe ediyoruz. Bu gibi durumlarda sadece bir antivirüs programına sahip olmak yeterli gelmeyecektir

Zaman zaman bilgisayarınıza bulaşan virüs ve zararlı yazılımların bilinen antivirüs  programlarını ve web sitelerini engelleyecek şekilde tasarlandığını tecrübe ediyoruz. Bu gibi durumlarda sadece bir antivirüs programına sahip olmak yeterli gelmeyecektir. Malwarebytes Chameleon bu konuda kullanıcılarının yardımına koşmaktadır. 

Malwarebytes Chameleon bu durumlar düşünülerek tasarlanmış oldukça akıllı ve başarılı bir programdır. Kendini gizleyerek virüsten saklanır ve kolayca bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz. Kurulum dosyasını firefox, iexplore gibi farklı isimler altında bilgisayarınıza indiren Malwarebytes Chameleon oldukça akıllıdır. 

Kullanımı kolay programı sıkıştırılmış dosya içeriğini herhangi bir yere çıkartmanız yeterli daha sonra CHM Help File ile yönergeler sizi virüs ve casus yazılımdan kurtaracaktır. Eğer yardım dosyasını açılmaz ise diğer tüm kurulum dosyalarını denemelisiniz zira virüsünüz oldukça inatçı olabilir. 

Daha Fazla Göster
Malwarebytes Chameleon indir